top of page

Bio Feedback Terapi

Sağlıklı ve zinde bir yaşam için holistik olarak arınmak, yenilenmek ve titreşimsel frekansınızı yükseltmek için, geleceğin tıbbi " Quantum Biofeedback terapi".

Kişinin hayat kalitesi ile bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlığı, yaşam enerjisinin beden enerji kanallarından ne oranda serbestçe aktığına dayalıdır. Bu enerji akışında bir blokaj var ise bu durum rahatsızlığa ve yaşam kalitesinde azalmaya neden olur.

Vucudumuzda yanlış giden şeylerin ilk belirileri titreşimsel ve elektromanyetik hasar frekansları  şeklinde ortaya çıkar. Vücut boyunca sürekli olarak enerji taşıyan elektriksel yollar üzerindeki blokajlar ve dengesizlikler, vücut meridyenleri üzerinde bulunan organlarda hastalıklara neden olur.

Rahatsızlık belirtileri ortaya çıkmadan yıllar önce  hücrelerde gelişen bu bozuk frekansların 

hastalık teşhisine kadar farkına varılmaz. Frekans Bozulmasını kimyasal değişiklikler takip eder ve toksinler, bakteriler, virüsler, mantarlar,gibi patojenler ve microorganizmalar ortaya çıkarak, organlar fonksiyonlarını kaybetmeye başlar.

Uygulanan kuantum feedback nerji terapileri ile bu blokajlar ortadan kadırılarak, enerji akışının düzenli hale gelmesi sağlanır. Biofeedback (biyolojik geri bildirim) ve biorezonansı bir araya getiren kuantum feedbck terapi sistemi, bedenin kendi kendisini iyleştirme  kapasitesini uyararak, tamamen doğal ve enerji-frekans yönteleriyle harakete geçirir.

Titreşim veya Enerji Tıbbi, hücresel düzeyde her organın kendi titreim frekanslarını düzene koyarak çalışır ve böylece organ yenilenmeye ve iyileşmeye başlar.

 

Bio feedback terapi ile enerjinizi arttırın.

KUANTUM ENERJİ DENGELEME VE UYUMLAMA TERAPİSİ;

-Bedeninizin zayıf düşmüş organlardaki bozulmuş hücre yapısını canlandırır.

-Dokularınızı öksijenlendirerek yenier.

-Organlarınızın ve bedeninin manyetik alanlarını dengeler.

-Bağışıklık sistemininizin ve metabolizmanızın içsel gücünü harekete geçirir.

-Bedeninizi toksinlerden arındırır.

-Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açar.

-Enerji merkezleriniz çakralarınızı dengeler.

-Auranızı parazit enerjilerden temizler.

-DNA ativasyonunu harakete geçirir.

-Hücresel düzeyde dengeleme yapar.

-Bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakır.

-Doğal yaşam enerjinizi (Chi) yenileyip canlandırır.

-Enerji, bedeninizin titreşimsel frekasını yükseltir.

-Beden enerjiniz dengelenir, stresiniz ve stres kaynaklı rahatsızlıklarınız iyileşerek vücüdunuz arınır, temizlenir ve yaşam enerjiniz yükselir.

Sağlıklı zinde bir yaşam için holistik olarak arınmak, yenilenmek, titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükselmek, enerji tıbbi ileri teknolojisinde gelinen son nokta, Biofeedback terapi cihazı ile mümkün.

Terapi seanslarımızla ilgili bilgi ve randevu için lütfen arayınız...

bottom of page