top of page
lpg-bakim

lpg-bakim

lpg-endermologie

lpg-endermologie

deg

deg

elektro-selulit

elektro-selulit

lpg

lpg

elektro selülit masajı

esm cacı

ESM (Elektro Selülit Masaj), selülit tedavisinde diğer yöntemler gibi sadece kas ve dokuyu uyararak selülite neden olan toksin birikimini atmakla kalmaz, aynı zamada mikro akım ile yüklenmiş cihazın masajı ile hücre içini ve dışını da uyarır. Selülitli bölgedeki dokuların yeniden normal cilt dokusuna kavuşmasına yardımcı olur.

zayıflama ve selülit bakımı

lpg endermologıe

Endermologie zayıflama, bölgesel zayıflama, selülitin kontol altına alınması ve vücudun yeniden şekillendirilmesi açısından etkili ve risk taşımayan bir tekniktir.

Vücudun normal fazlayağları atma sürecini hızlandırarak vücudu şekillendirir ve sıkılaştırır.

quantum

zayıflama programı

Zayıflama programında, 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans ile kaslar uyarılır,
Dışarıdan gelen bu uyarı ile kasılabilmek için etrafındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar. Böylece yağ hücreleri hacimsel olarak küçülür. 20 dakikalık seansta bile gözle görülen sonuçlar alınır.

sıkılasma programı

Toparlama ve Sıkılaşma programında, gevşemiş kaslara lifting uygulamak ve kaslara güç kazandırmak ve bölgesel sarkmaları toparlamak için H dalgası ile kaslar kuvvetlendirilir ve toparlanır.

lenfatik direnaj programı

Lenfatik Drenaj program, kan dolaşımına bağlı, vücuttaki atık maddelerin atılmasını sağlar.
Bölgede yağlanma ve selülit varsa o bölgedeki lenf sistemi yavaşlar. Lenfatik Drenaj, O bölgenin kan ve lenf dolaşımını düzene sokarark zayıflama tedavisinde etkin bir rol oynar.

bottom of page